IMG_0455Krátce o nás

Oddíl kuželek je jedním z největších sportovní oddílů v obci. Samotné kuželky jsou pravděpodobně nejdéle provozovaným sportem v naší obci. Historické prameny uvádějí, že se neorganizovaně hrálo již kolem roku 1908. Oddíl kuželek za celou svoji historii dosáhl mnoha významných úspěchů ať už v soutěžích družstev nebo v soutěžích jednotlivců, ve kterých se může oddíl pyšnit i titulem “Mistr republiky”.
V současné době má oddíl kuželek okolo 50-ti aktivních členů a hráčů, kteří se účastní tří soutěží družstev dospělých a dvou soutěží mládežnických kategorií.
V kuželně probíhají pravidelné tréninky dle níže uvedeného harmonogramu, na které jsou srdečně zváni všichni zájemci, kteří by měly zájem si kuželky zahrát.

ČKA Jihomoravský krajský kuželkářský svaz

Kdy trénujeme?

Úterky a čtvrtky:

14:30 – 17:00 – mládež (trenéři Ivan Blaha a Jiří Úlehla)

17:00 – 21:00 – dospělí (trénink po předchozí registraci dráhy)

Kolik nás kuželky stojí?

Každý hráč platí členské a oddílové příspěvky, kterými se podílí na financování činnosti oddílu. Příspěvky vybíráme vždy na jaře (členské + 1/2 oddílových) a na podzim (1/2 oddílových).
Aby mohl hráč startovat ve svazem řízených soutěžích (ČKA, JMKKS), je nutné provést registraci hráče u svazu. Registrační poplatek na jeden rok činí 200 Kč.