O největší úspěch Baníku se na letošním Mistrovství České republiky postarala dorostenka Martina Šupálková. V Nové Bystřici v těžké konkurenci vybojovala v kategorii sprint zlatou medaili. Další medailistkou z našeho klubu je Eliška Fialová, která v žákovské kategorii porazila na 467 kuželek v kategorii 100HS. V České Třebové si tak tímto výkonem zajistila stříbrnou medaili. V žákovské kategorii hájil barvy Baníku Tomáš Koplík. Jeho výkon 392 poražených kuželek však stačil jenom na osmnácté místo. Dvojnásobný mistrovský titul obhajoval tentokráte již v dorostenecké kategorii Dominik Schüller. Výkon 534 poražených kuželek na 120 HS však letos stačil na konečné patnácté místo. 

Velkým úspěchem je ale páté místo Jany Mačudové, která v Třebíči reprezentovala náš oddíl v kategorii seniorek. Svoje dobré umístění si zajistila celkovým náhozem 1115 kuželek na 2 x 120HS.

Za úspěch se dá považovat už i samotná účast ve finále elitní kategorie mužů. Tam se těžkým sítem turnajů podařilo postoupit Radimu Čuříkovi. Ve finále hraném v Přerově ho však opustila výborná forma, která ho v uplynulé sezoně doprovázela, a umístil se výkonem 545 poražených kuželek (120HS) na čtyřicátém místě.

Všem našim účastníkům MČR děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu a našim nejmladším medailistkám srdečně gratulujeme.